Propagace reklamním vozidlem s digitálními plochami promítající vaše produkty či služby

Naše vozidlo bylo uvedeno do provozu v roce 2021 jako novinka v oblasti propagace digitální reklamy. Na třech plochách, které jsou ze stran a vzadu na vozidle je promítána video propagace vašich produktů, služeb, či jiných sdělení. Využívají ho tak E-shopy, firmy, soukromníci, pořadatelé, zkrátka všichni, kteří chtějí ukázat lidem, co jim můžou nabídnout. 

Vozidlo se pohybuje v ulicích pěti měst (Ústí nad Labem, Teplice, Děčín, Lovosice, Litoměřice) na severu Čech, a to především v místech většího počtu lidí, jako jsou například náměstí, parkoviště nákupních center, koupaliště, nebo jiné společenské akce. Vidět ho mohou samozřejmě i řidiči a jejich pasažéři. Pro upoutání větší pozornosti může být reklama opatřena i zvukovou stopou. 

Mezi nejžádanější produkty patří takzvané sdílené okénko. Znamená to, že váš reklamní spot bude v provozní době promítán spolu s dalšími inzerenty. Reklamní spot může mít délku až dvacet vteřin a jeho součástí může byt video nebo slide foto prezence. 

K dalším službám patří například denní kampaň. Vozidlo jezdí po celý den jen pro Vás a propaguje jen Váš produkt či službu. Spoty s videy, či slidy se zvukovou stopou zaujmou a proniknou ke každému přihlížejícímu.